Ä

Fizik, Kimya, Biyoloji Laboratuvarları İmalat ve Yenileme
Ä Müziklendirme ve Seslendirme Siztemleri İmalatı ve Yenileme
Ä Bilgisayarlı Eğitim Sınıfları, Bilgisayar sistemleri (UPS vb.)
Ä Her Türlü Laboratuvar Cihazları Onarımı
Ä Özel İmalat Deney Elemanları
Ä Güvenlik ve Kamera Sistemleri
Ä Bilgisayar Bakım Onarım ve Tamiri

■ Özdil Elektronik

YENİ WEB SİTEMİZ YAYINDA
---------------------------------------------------

ÖZDİL  ELEKTRONİK

Fen-Fizik-Kimya Laboratuarlar,Malzemeleri-Çarpmayan Elektrik Modülü,-Ses-Işık Sistemleri,-Bilgisayar Sistemleri...

    Sayın Okul Müdürüm,

    20.yüzyılın elektronik dünyasında yetişmekte olan çocuklarımız için aynı düşünce içerisinde özel imalat olarak laboratuarlar üretmekteyiz.Aayrıca bir Fizik Öğretmeni olarak bilinçle ürettiğimiz ders araçlarımız da mevcuttur.

Ücretler ithal laboratuarlar yanında altıda biri değerinde olup kapasite. işlev hatta tehlike açısından ithal sistemlerden daha üstündür. Çünkü biz laboratuarlarımızda ana besleme kaynağı olarak özel imalatımız olan çarpmayan elektrik modülü kullanmaktayız (bizim elektriğimiz çarpmadığı gibi şebeke sigurtasının atmasını da engeller yani elektrik kesintisi olmaz)

    Laboratuarlarımız Fizik,Kimya istenirsediğerleri olmak üzere isteğe bağlı olarak üretilir.


    Ayrıca Laboratuarlarda uyguladığımız Bilgisayar Destekli Eğitim için ihtiyacınız olan ekipman tarafımızdan en uygun fiyatla montaj dahil teslim edilir.


    Diğer çalışmalarımız okullarda müzik ve seslendirme sistemleri bilğisayar, internet sistemleridir. Fiyatlarda ve kalitede iddialıyız. Yapılan çalışmalarımızın 2 (iki) yıl garantisi vardır.

Sistemlerimizi Nitelikli Eğitim Kurumları Özel Irmak İlköğreti ve Lisesinde Özel Uğur Kolejleri ve Özel Bahçeşehir Kolejleri'nde, Vefa Lisesinde, Oğuzkaan Koleji ve Birçok Devlet Okulunda Aynı Zamanda Bahçeşehir Üniversitesi Fizik Fakultesi Laboratuvarı ,Enerji Mühendisliği Laboratuvarlarının bir kısım aletleri  görebilirsiniz.

HER NEKADAR ELEKTRON MİKROSKOBU DEĞİLSEDE BİR MİKROSKOP GÖRÜNTÜSÜNÜN BİR PERDEDE İSTEDİĞİNİZ EBATTA GÖSTEREBİLEN TAMAMI BİZDEN VEYA SİZİN VERECEĞİNİZ MİKROSKOBA UYGULAMAK KOŞULUYLA VİDEO SİSTEMİ UYGULAMASI YAPMAKTAYIZ.

    Her zaman 0.532.277.95.05 veya 0.212.625.20.62 nolu telefonlardan bana ulaşabilirsiniz.

 
    Saygılarımla.

     Mehmet ÖZDİL